The Guilty (2021) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Guilty (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

The Guilty (2021)

18514
 90 min    2021    HD     6.3

Një oficer i hequr nga terreni punon si operator emergjence, por puna bëhet më e komplikuar sesa duket kur ai merr një telefonatë nga një grua e rrëmbyer.