The Green Sea (2021) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Green Sea (2021)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

The Green Sea (2021)

5951
 104 min    2021    HD     5.6

Simone është një shkrimtare amerikane dhe muzikante në pension. Ajo pi ditë e natë ndërsa bën përpjekje me gjysmë zemre për të shkruar një libër të dytë. E izoluar nga bota, asaj po i mbaron koha dhe paratë. Ajo mban shtëpinë e saj dhe Jeep-in e vjetër si një litar shpëtimi për të kaluarën. Gjithçka ndryshon kur personazhi i saj në libër ngjallet dhe ndryshon gjithë jetën e saj.