The Game (1997) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Game (1997)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

The Game (1997)

6509
 129 min    1997    HD     7.8

Pasi një bankieri i pasur i San Franciskos i jepet një mundësi për të marrë pjesë në një lojë misterioze, jeta e tij kthehet përmbys kur ai fillon për të pyetur nëse mund të ishte vërtet një komplot i fshehur për ta shkatërruar atë.