The Forgotten Battle (2020) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Forgotten Battle (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

The Forgotten Battle (2020)

14411
 124 min    2020    Full HD     7.4

Gjatë Betejës vendimtare të Luftës së Dytë Botërore në Scheldt, jetët e një piloti, një ushtari nazist dhe një rekruti të Rezistencës antinaziste kryqëzohen tragjikisht.