The Calm Beyond (2020) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Calm Beyond (2020)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

The Calm Beyond (2020)

9306
 95 min    2020    HD     5.6

Një vajzë e re jeton e fshehur në pamje të qartë në një ndërtesë të shkatërruar të Hong Kongut, pasi një cunami shkatërroi qytetin. Ekzistenca e saj e fshehur, ndryshon përgjithmonë kur një fëmijë i vogël hyn në jetën e saj..