The Blood of Wolves II (2021) a.k.a Last of the Wolves – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Blood of Wolves II (2021) a.k.a Last of the Wolves

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

The Blood of Wolves II (2021) a.k.a Last of the Wolves

7207
 139 min    2021    HD     6.7

Ngjarjet zhvillohen disa vite pas vdekjes së Ogami Shogos, ku detektivi Hioka ka ekzekutuar me sukses planin e Shogos dhe mban kontrollin e Jakuzës dhe parandalon luftën mes bandave. Situata ndryshon plotësisht kur një djalë i ri përfundon dënimin dhe lirohet nga burgu.