The Blood of Wolves (2018) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Blood of Wolves (2018)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

The Blood of Wolves (2018)

6956
 126 min    2018    HD     6.9

Detektivi i policisë së Hiroshimas, Ogami Shogo dhe partneri i tij Hioka hetojnë zhdukjen e një punojësi banke dhe kërkimi përshkallëzon luftën e Jakuzës për territor në vitin 1988.