The Black Square (2021) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Black Square (2021)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

The Black Square (2021)

3577
 100 min    2021    HD     6.0

Dy hajdutë arti kanë vjedhur “Katrorin e Zi”, veprën e famshme të piktorit rus Kasimir Malevich. Ata planifikojnë të takojnë klientët e tyre në një anije turistike për të dorëzuar artin e grabitur. Megjithatë, gjërat nuk po shkojnë sipas planit.