The Aviary (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The Aviary (2022)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

The Aviary (2022)

4186
 96 min    2022    HD     4.1

Dy gra ikin në shkretëtirën e Meksikës së Re për të shpëtuar nga kthetrat e një kulti tinëzar. Të zhytura në frikë, nuk mund të lëkundin dot ndjenjën se po ndiqen nga lideri i tyre, një njeri sa joshës aq edhe kontrollues. Por si mund të ikësh nga një armik që jeton brenda kokës tënde?