The 33 (2015) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
The 33 (2015)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

The 33 (2015)

27251
 127 min    2015    HD     6.9

Bazuar në një ngjarje të vërtetë ku një minierë ari dhe bakri zë brenda 33 minatorë të cilët mbijetojnë 69 ditë...