Thar (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Thar (2022)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Thar (2022)

5071
 108 min    2022    HD     6.2

Një burrë që zhvendoset në një qytet të madh për të kërkuar një punë dhe për t'u hakmarrë për të kaluarën e tij.