Tethered (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Tethered (2022)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Tethered (2022)

6562
 88 min    2022    HD     4.5

Ky film vendoset milje larg qytetërimit, aty ku një adoleshent i verbër dhe gjahtari me të cilin ai miqësohet torturohen nga një krijesë misterioze që fshihet në pyll.