Teenage Vampire (2020) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Teenage Vampire (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Teenage Vampire (2020)

7251
 92 min    2020    Full HD     

Çeisi dhe Pami bashkohen me skuadrën e tifozëve të shkollës së mesme në mënyrë që të jenë të papara dhe zbulojnë se ekipi është i infektuar me vampirë.