Sweet November (2001) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sweet November (2001)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Sweet November (2001)

10267
 119 min    2001    HD     6.7

"Nëntor i ëmbël" : Një burrë i dhënë pas punës dhe një grua jo e zakontë bien dakord për një marrëdhënie me afat të shkurtër. Gjatë asaj kohe ajo do t'i ndryshojë jetën...