Survive the Game (2021) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Survive the Game (2021)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Survive the Game (2021)

9938
 97 min    2021    Full HD     5.8

Kur Davidi, një polic, qëllohet gjatl një ballafaqimi me një kriminel, partneri i tijë, Kal, i ndjek kriminelët në një fermë të vetmuar që është pronë e Erikut, një veteran lufte, me probleme. Ndërsa Kali dhe Eriku planifikojnë mbrojtjen, banda rrethon fermën -- së bashku me Davidin e plagosur. Të paktë në numër, ata të tre duhet të planifikojnë diçka të zgjuar për të kapur kriminelët, dhe për të shpëtuar.