State of Grace (1990) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
State of Grace (1990)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

State of Grace (1990)

2750
 134 min    1990    HD     7.2

Një polic i Nju Jorkut rekrutohet për t'u kthyer në vendlindje dhe për t'u infiltruar në bandën e drejtuar nga vëllai i mikut të tij më të mirë.