Special Delivery (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Special Delivery (2022)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Special Delivery (2022)

17369
 109 min    2022    HD     6.4

Eun-ha, e cila është një punonjëse e zakonshme e kantierit të mbeturinave, punon fshehurazi si nëpunëse dërgese që merret me kërkesat e pazakonta të dërgesave. "Ajo mund të dorëzojë gjithçka që shërbimi i postës nuk trajton."