Sparks (2013) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sparks (2013)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Sparks (2013)

6725
 97 min    2013    HD     5.4

Një vigjilent i maskuar që zbulon anën e errët të heroizmit. Shkuarja pas super-kriminelit më famëkeq të vendit e lë jetën dhe reputacionin e Sparks në gërmadha.