Space Dogs: Tropical Adventure (2020) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Space Dogs: Tropical Adventure (2020)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Space Dogs: Tropical Adventure (2020)

10595
 80 min    2020    HD     5.4

Kur një vorbull misterioze dhe e rrezikshme shfaqet në tropikët e Oqeanit Atlantik, astronautët Belka dhe Strelka dërgohen për të hetuar. Me ndihmën e miqve të tyre të mirë, Belka dhe Strelka duhet të veprojnë përsëri heroikisht dhe të përfundojnë një mision të guximshëm për të shpëtuar planetin së bashku me shtëpinë e largët të miqve të tyre të rinj aliene.