Sonic the Hedgehog 2 (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sonic the Hedgehog 2 (2022)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sonic the Hedgehog 2 (2022)

34104
 122 min    2022    HD     6.9

Pasi u vendos në Green Hills, Sonic është i etur të provojë se e ka atë që duhet për të qenë një hero i vërtetë. Prova e tij vjen kur Dr Robotnik kthehet, këtë herë me një partner të ri, Knuckles, në kërkim të një smeraldi që ka fuqinë të shkatërrojë qytetërimet. Sonic bashkohet me ndihmësin e tij, Tails, dhe së bashku ata nisin një udhëtim globit për të gjetur smeraldin përpara se të bjerë në duart e gabuara.