Snipers (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Snipers (2022)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Snipers (2022)

10602
 96 min    2022    HD     6.6

Historia e vërtetë e qitësit legjendar Zhang Taofang, një rekrut i ri që në moshën 22 vjeçare gjatë luftës në Kore thuhet se vrau dhe plagosi 214 ushtarë amerikanë me 435 plumba në 32 ditë.