Sing 2 (2021) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sing 2 (2021)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sing 2 (2021)

42821
 110 min    2021    Blu-ray     7.6

Buster Moon bashkë me ekipin e tij fantastik përgatisin një shfaqje muzikore me të cilën do konkurrojnë në skenën më madhështore të botës. Por ka një pengesë, ai duhet të bindë yllin më të madh muzikor botëror që t'i bashkohet grupit në këtë shfaqje.