Silverton Siege (2022) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Silverton Siege (2022)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Silverton Siege (2022)

16967
 100 min    2022    HD     6.0

Pas një misioni të dështuar për shkak të sabotazhit brenda radhëve të tyre, një treshe kryengritësish kundër aparteidit në Afrikën e Jugut, përfundojnë në një situatë të tensionuar pengmarrjeje bankare.