Showtime (2002) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Showtime (2002)


PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

CODEIT.al

CODE IT

Showtime (2002)

8468
 95 min    2002    HD     5.5

Kur pas gabimit të bërë nga gjaknxehtësia, detektivi Preston detyrohet të luajë në një shfaqje televizive me një patrullues që aspiron të bëhet detektiv dhe aktor, jeta e të dyve kthehet përmbys nga producentja dhe ekipi i saj i xhirimit, që i ndjekin ngado.