Sezoni 9 - Episodi 9 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 9 – Episodi 9

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 9 – Episodi 9

7568

Grupi zbulon një kërcënim të ri e shqetësues. Negani arratiset dhe shkon të vizitojë të kaluarën e tij.