Sezoni 9 - Episodi 12 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 9 – Episodi 12

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 9 – Episodi 12

6824

Ndërkohë që një komunitet përpiqet të ndalojë përçarjen që ka brenda, natyra e vërtetë e një grupi tjetër del në dritë. Një mision për të shpëtuar një shok ka pasoja vdekjeprurëse.