Sezoni 9 - Episodi 1 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 9 – Episodi 1

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 9 – Episodi 1

11204

Rick dhe grupi i tij bëjnë një përpjekje të rrezikshme duke të shkuar në Uashington, D.C, për të kërkuar artefakte që do u duhen për të ndërtuar qytetërimin që ai dhe Carl ëndërronin.