Sezoni 8 – Episodi 8 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 8 – Episodi 8

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 8 – Episodi 8

4201

Barry u beson instinkteve të tij gjatë një hetimi për vrasje, duke i besuar të dyshuarit, pavarësisht provave dërrmuese kundër tij; Iris i jep Allegrës një mundësi për të qenë mentore.