Sezoni 8 - Episodi 7 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 8 – Episodi 7

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 8 – Episodi 7

9828

Negani duhet të mbështetet tek ndihma e ushtarëve të tij për të përballuar një problem të madh. Rick dhe grupi vazhdojnë me zbatimin e planit.