Sezoni 8 – Episodi 7 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 8 – Episodi 7

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 8 – Episodi 7

4462

Kur një kriminel pushton Departamentin e Policisë së Qytetit Qendror, Barry dhe Krameri duhet të besojnë dhe të mbështeten te njëri-tjetri nëse do t'ia dalin të sigurt; Caitlin merr një mësim të vlefshëm ndërsa del me me Snown dhe Markun.