Sezoni 8 – Episodi 6 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 8 – Episodi 6

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 8 – Episodi 6

5198

Barti dhe Nora e gjejnë veten në një vend ku kanë shkatërruar afatin kohor dhe duhet të gjejnë një mënyrë se si ta rregullojnë atë. Por, gjërat vështirësohen dhe ata krijojnë një plan të ri.