Sezoni 8 – Episodi 5 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 8 – Episodi 5

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 8 – Episodi 5

9461

Mia Queen vjen nga e ardhmja për të shpëtuar një njeri të dashur që ka humbur dhe ajo nuk do të lejojë asgjë ta pengojë në rrugën e saj. Flashi dhe skuadra e tij, duhet të bëjnë një zgjedhje të vështirë, kur Thawni kërkon ndihmën e tyre…