Sezoni 8 – Episodi 4 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 8 – Episodi 4

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 8 – Episodi 4

7643

Barry tronditet kur Eobard Thawne kthehet në mënyrën më të papritur me një kravatë me një të dashur. Damien Darhk-u ofron këshilla për Barry-n, por ka një kapje. Një betejë epike fillon me Reverse-Flash-in kundër Flash-it dhe Ekipit Flash.