Sezoni 8 – Episodi 3 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 8 – Episodi 3

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 8 – Episodi 3

7674

Në Sallën e Drejtësisë, Barry i kërkon Jefferson Pierce që të ndërpresë lidhjen e tij me Forcën e Shpejtësisë, në mënyrë që ai të mos shkatërrojë botën në të ardhmen. Iris dyshon se Barry është detyruar të vrasë Joen dhe Joe nuk ka vdekur.