Sezoni 8 – Episodi 2 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 8 – Episodi 2

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 8 – Episodi 2

9864

Despero paralajmëron Flashin se tragjeditë e mëdha do të çojnë në fundin e botës; Barry dyfishon forcat të provojë pafajësinë e tij, por një zbulim shkatërrues e shtyn atë të kërkojë këshilla nga Rrufeja e Zezë.