Sezoni 8 – Episodi 12 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 8 – Episodi 12

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 8 – Episodi 12

3180

Deathstormi, një vrasës serial metahuman që ushqehet me pikëllimin e njerëzve, më në fund, zbulon diçka nga vetja, kur, pasi ka rrëmbyer Caitlinën, e lëshon sërish atë, duke i thënë se nuk është ende gati... Tashmë, skuadra Flash mund të ketë gjetur, armën e duhur kundër tij.