Sezoni 8 – Episodi 10 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 8 – Episodi 10

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 8 – Episodi 10

3852

Dëshira e Barryt për ta mbajtur Skuadrën Flash të sigurtë, vihet në provë kur Frost parashikon rrezikun teksa përpiqet të ndalojë "Flakën e Zezë", ndërkohë, Iris, përpiqet të ndihmojë një vajzë adoleshente të ribashkohet me nënën e saj.