Sezoni 8 – Episodi 1 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 8 – Episodi 1

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 8 – Episodi 1

12799

Teksa një alien i fuqishëm vjen në Tokë në rrethana misterioze, Barry, Irisi dhe pjesa tjetër e skuadrës japin maksimumin në betejën për të shpëtuar botën.