Sezoni 7 – Episodi 8 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 7 – Episodi 8

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 7 – Episodi 8

5328

Frosti përballet me një dënim të padrejtë për krimet e saj në të kaluarën, Caitlin përpiqet shumë për të shpëtuar motrën e saj. Ndërkohë, përpjekjet e Barryt për të mbrojtur Norën në Forcën e Shpejtësisë çojnë në një zbulim tronditës.