Sezoni 7 – Episodi 7 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 7 – Episodi 7

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 7 – Episodi 7

7656

Një armik i panjohur kryen një krim duke hedhur në kurth Frostin si vrasëse. Frosti mundohet të gjejë se kush po ia bën këtë gjë. Barry dhe Irisi kanë një mysafir surprizë në shtëpinë e tyre teksa Joe vazhdon të merret me Kristen Kramerin.