Sezoni 7 – Episodi 6 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 7 – Episodi 6

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 7 – Episodi 6

5826

Cisco dhe Chesteri bëjnë një udhëtim në kohë dhe ngecin në vitin 1988, duke jetuar dhe rijetuar të njëjtën ditë. Çelësi i rikthimit për në shtëpi gjendet tek shtëpia e fëmijërisë së Chesterit, ku ai refuzon të shkojë.