Sezoni 7 – Episodi 18 (I FUNDIT) – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 7 – Episodi 18 (I FUNDIT)

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 7 – Episodi 18 (I FUNDIT)

7191

Flashi përballet me një kundërshtar të ri: Zotin e Shpejtësisë teksa merr ndihmë nga dikush që nuk e priste. I nxitur nga ngjarjet e fundit, ai nis të vlerësojë më shumë lidhjen me Irisin, të cilën e kurorëzon sërish në një ceremoni ku i mbledh të gjithë.