Sezoni 7 – Episodi 17 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 7 – Episodi 17

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 7 – Episodi 17

5202

Barry dhe Iris mirëpresin fëmijët e tyre prej së ardhmes, Noran dhe Bartin. Një sekret tronditës kërcënon harmoninë e tyre familjare; lufta kundër Godspeedit intensifikohet dhe kërcënon të shkatërrojë Qytetin Qendror.