Sezoni 7 – Episodi 16 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 7 – Episodi 16

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 7 – Episodi 16

5375

Dig vjen për të ndihmuar ekipin. Kramer përballet me Adam-in për të zbuluar asyen e vrasjeve që ka kryer ai. Ndërsa Flash-i ndërmerr një udhëtim në kohë për të takuar Iris-in, por do të përballet me diçka që nuk e priste...