Sezoni 7 – Episodi 14 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 7 – Episodi 14

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 7 – Episodi 14

4926

Kur Ultravioleti kthehet në qytetin Qendror, Allegra është e vendosur të gjejë kushërirën e saj dhe të ndryshojë zemrën e saj. Joe gjen prova që Kristen Krameri mund të mos jetë policja e mirë që duket se është.