Sezoni 7 – Episodi 12 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 7 – Episodi 12

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 7 – Episodi 12

5186

Cisco dhe Kamilla i thonë ekipit se po largohen nga qyteti 'Qendror". Barry, Irisi dhe Caitlini nuk kanë shumë kohë për të tretur lajmet sepse një versioni ri i Ylberit Sulmues godet dhe ekipi OG Flash duhet të bashkohen bashkë edhe një herë të fundit.