Sezoni 7 – Episodi 10 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 7 – Episodi 10

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 7 – Episodi 10

5744

Iris-i është në limitet e saj, teksa kërkon të zbulojë të vërtetën misterioze për Psych-un. Barry ndërmerr një sistem stërvitor, i cili mund të dështojë. Joe dhe Cisco marrin vendime përfundimtare.