Sezoni 7 – Episodi 1 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 7 – Episodi 1

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 7 – Episodi 1

9048

Kur një eksperiment për të shpëtuar shpejtësinë e Barryt dështon, Nash Wells kërkon një mënyrë për të shpëtuar Flashin dhe bën me një plan të rrezikshëm; Irisi bën një ndryshim befasues brenda Pasqyrës.