Sezoni 6 – Episodi 9 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 9

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 9

11335

Deril, Abraham dhe Sasha përballen kundër Shpëtimtarëve. Në Aleksandri, Denise e gjen veten në duart e Ujkut Alfa, ndërsa Riku dhe grupi i tij kalojnë përmes turmës.