Sezoni 6 – Episodi 9 – Filma24.ch | Filma dhe seriale me Titra Shqip HD
Sezoni 6 – Episodi 9

PRISNI 7 SEKONDA

RoyaleClub.ch – Baste & Kazino Online

KEIT.al

KEIT.AL

RocheBianca.com

RocheBianca.com

CODEIT.al

CODE IT

Sezoni 6 – Episodi 9

11275

Pariah përfshin Black Lightning për të ndihmuar në ndalimin e Anti-Monitorit, pasi Flash-90 tregon atë që mësoi nga beteja e tij në 'Elseworlds'. Me ndihmën e Black Lightning, Barry, Cisco dhe Killer Frost dolën me një plan që mund t'i shpëtonte të gjithë. Ndërkohë, Iris bën një bisedë të përzemërt me Ryan Choi ndërsa Oliver dhe Diggle kthehen në një tokë të vjetër të njohur.